Motyw
Targi INTERSCHUTZ 2022, HannoverZapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska! Więcej informacji
Targi INTERSCHUTZ 2022, Hannover

Jakość

Poznaj jak podchodzimy do spraw jakości

Wierzymy, że działalność biznesowa to nie tylko zysk finansowy ale ogólnie pojęta wartość dodana realizowana poprzez całościowy rozwój organizacji, jej pracowników i ich umiejętności, wdrażanie nowoczesnych technologii oraz systemów pracy a także odpowiedni poziom samej kultury pracy. 

W naszej działalności stosujemy koncepcje TQM (Total Quality Management) oraz praktyki 5S - zarówno w organizacji pracy biurowej jak również podczas procesów produkcyjnych, co scharakteryzować można według poniższych działań:

Seiri (Selekcja): polega na oddzieleniu wszelkich narzędzi, instrukcji, materiałów zbędnych na stanowisku pracy od tych niezbędnych oraz na usunięciu (przeniesieniu, wyrzuceniu) tych zbędnych.

Seiton (Systematyka): polega na oznakowaniu części i narzędzi oraz wyznaczenie dla nich miejsca, w którym mają być dostępne. Każdej części, narzędziu, instrukcji określone zostaje miejsce, w którym ma się znajdować. Przedmioty wykorzystywane najczęściej powinny znajdować się w zasięgu ręki pracownika, powinny być łatwiej dostępne.

Seiso (Sprzątanie): oznacza sprzątanie, układanie, usuwanie brudu, odpadów produkcyjnych, czyszczenie, także odnowienie miejsca pracy i jego otoczenia.

Seiketsu  (Schludność, także Standaryzacja): to ciągłe utrzymanie porządku, czystości i schludności na stanowisku pracy i w jego otoczeniu. W praktyce jest to codzienne wykonywanie Seiri, Seito oraz Seiso.

Shitsuke (Samodyscyplina): wyrobienie w sobie nawyku przestrzegania powyższych zasad. Stosowanie się do nich i dbanie o to, by stosowali się do nich współpracownicy.

Kontakt

SVEP
ul. Oświęcimska 44
43-331 Dankowice
Polska/Poland

+48 334858999
sprzedaz@svep.pl

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem