Motyw
Targi INTERSCHUTZ 2022, HannoverZapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska! Więcej informacji
Targi INTERSCHUTZ 2022, Hannover

System pracy

Dowiedz się o naszych systemach pracy

Do codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne systemy wspomagające projektowanie, produkcję jak również zarządzanie przedsiębiorstwem. Są to między innymi:

Systemy CAD (Computer Aided Design) do prac projektowych w środowisku 2D oraz 3D a następnie wytwarzanie produktów przy użyciu maszyn CNC (Computerized Numerical Control).

Systemy klasy ERP (Enterprise Resource Planning) do zarządzania organizacją oraz jej procesami w obszarze administracji oraz produkcji - uwzględniając narzędzia MES (Manufacturing Execution System) do realizowania procesu produkcji.

Ponadto jako jeden z nielicznych europejskich producentów teleskopowych masztów pneumatycznych do projektowania oraz obliczeń konstrukcyjnych wykorzystujemy metodę MES/FEM (Finite Element Method) obsługiwaną w dedykowanym do takich konstrukcji oprogramowaniu.

Kontakt

SVEP
ul. Oświęcimska 44
43-331 Dankowice
Polska/Poland

+48 334858999
sprzedaz@svep.pl

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem